Платформа Gollos дозволяє створити інтернет-магазин у «хмарі». Це найпростіший і найшвидший шлях до старту. Ми забезпечуємо надійну інфраструктуру для зростання вашого бізнесу.

Хмарні технології

Ваш інтернет-магазин розміщується в «хмарі». Вам не потрібно дбати про програмне забезпечення або навантаження на сервер. Ви платите тільки за те, що використовуєте зараз.

У будь-якій точці світу

Gollos підтримує безліч мов, валют і платіжних систем. Ви можете відкрити інтернет-магазин у будь-якій країні світу.

Надійність

Ваші дані зберігаються в дата-центрі Франції. Ваш домен зберігається у одного з кращих DNS-провайдерів – DNS Made Easy. Панель керування використовує безпечне з'єднання – SSL. Мы не зберігаємо паролі від вашого магазину. Мы дбаємо про безпеку вашого бізнесу.

Для експертів

Будь-який дизайнер може розробити для вас дизайн. Змінити дизайн можна в панелі керування. Будь-який SEO-спеціаліст може оптимізувати ваш магазин. В панелі керування можна змінити MetaDescription, MetaKeywords і заголовок сторінки. Будь-який програміст може написати для вас програму для обробки даних за допомогою нашого API.

Платформа Gollos заснована на моделі SaaS

Основна перевага моделі SaaS («Software as a service» - «Програмне забезпечення як послуга») для споживача полягає у відсутності витрат, пов'язаних з установкою, оновленням і підтримкою працездатності обладнання та програмного забезпечення, що працює на ньому. В рамках моделі SaaS замовники платять не за володіння програмним забезпеченням як таким, а за його оренду (тобто, його використання через веб-інтерфейс).

[wikipedia.org]